Chcesz sprawdzić czy umiesz porozumieć się z robotem? Albo zweryfikować jak bardzo naturalnie brzmi jego głos? A może wolisz przekonać się jak według nas powinny brzmieć efekty dźwiękowe w grach komputerowych? Zapraszamy!

Głównym obszarem działalności Techmo jest wdrażanie biznesowych rozwiązań z zakresu technologii mowy i komputerowego przetwarzania języka naturalnego. Jesteśmy na rynku od 2013 roku.

Unikatowa technologia ultradźwięków jest rozwijana przez firmę Ultrahaptics z Bristolu, Anglia. Technologia polega na generowaniu wyczuwalnych punktów w przestrzeni za pomocą odpowiednio zmodulowanych fal ultradźwiękowych. Obecnie ta technologia jest rozwijana w różnych dziedzinach, m.in. w wirtualnej rzeczywistości, nowoczesnym designie, autonomicznych samochodach, maszynach do kasyn itd.

Uczelnia AGH z Krakowa jako jedyna w Polsce przystąpiła do programu akademickiego przygotowanego przez firmę Ultrahaptics, by współuczestniczyć w rozwijaniu tej technologii oraz odkryciu jej dalszego potencjału. Urządzenie zostało zakupione przez Pracownię Tyfloinfornatyczną (Uczelniane Centrum Informatyki) na AGH, by rozwijać aplikacje wspomagajacę osób niewidome i niedowidzące. Więcej informacji o technologii na stronie: https://www.ultrahaptics.com/

Pierwszy projekt na AGH z wykorzystaniem tej technologii jest prowadzony w ramach pracy magisterskiej Joanny Roczniak, studentki Informatyki na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji. Przygotowała ona prototyp dynamicznie zmieniającej się mapy kampusu AGH dla osób niewidomych i słabowidzących. W przestrzeni użytkownik może wyczuć punkty generowane przez płytkę głośników ultradźwiękowych oraz specjalne do tego przygotowane oprogramowanie. Punkty te odpowiadają budynkom na kampusie AGH, a po ich naciśnięciu w przestrzeni, użytkownik otrzymuje zwrotną audio informację z nazwą budynku.

Lekta wykorzystuje lata doświadczenia zarówno w biznesie, jak i badaniach akademickich, by zaoferować wysokiej jakości rozwiązania do budowy i wdrożenia konwersacyjnych interfejsów i wirtualnych agentów. Nasze rozwiązanie NLP do Systemów Dialogowych klasy Enterprise łączy ze sobą stabilne rozwiązania komunikacji z klientami w kanałach dźwiękowych i tekstowych oraz automatyzację obsługi procesów. Do naszych klientów należą największe firmy z branży telekomunikacyjnej, bankowej, ubezpieczeniowej oraz energetyki.

Przy stoisku będzie można porozmawiać z botem dostosowanym do potrzeb B2B i zrozumieć podejście projektowania takiego bota.

Jesteśmy ekspertami branży 3D.
Nasze rozwiązania ułatwiają oraz przyspieszają pracę konstruktorów i inżynierów.
Jesteśmy polskim producentem profesjonalnych drukarek 3D działającym na rynku od 2014 r. Dostarczamy niezwykle proste w obsłudze, specjalistyczne drukarki 3D do zastosowań przemysłowych. Pomagamy wdrożyć technologię druku przestrzennego w firmach, doradzamy i szkolimy.
W swoim portfolio posiadamy przemysłowe, dwugłowicowe urządzenie – 3DGence INDUSTRY F340, dwugłowicową drukarkę 3D – 3DGence DOUBLE oraz 3DGence ONE. Wszystkie nasze urządzenia tworzymy z profesjonalnych komponentów dostarczanych przez przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej. Posiadamy ponad 1200 m² powierzchni produkcyjnej oraz laboratoriów R&D, całość zlokalizowana jest w województwie śląskim. Nasz zespół to ponad 90 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Ant Run – od rozrywki do obliczeń naukowych.
Zabieramy ludzi w podróż do wirtualnego świata, dając im jednocześnie szansę uczestniczenia w badaniach nad metaheurystykami inspirowanymi przez naturę i parametryzowanym zachowaniem człowieka. Bazując na decyzjach graczy utworzony zostanie model probabilistyczny, wykorzystany następnie w algorytmie mrówkowym do rozwiązania problemu komiwojażera.
Autorzy: Kamil Faber, Mateusz Kasznia, Jacek Stobiecki, Bartosz Sumper pod opieką dr hab inż. Aleksandra Byrskiego oraz mgr Marcina Niedźwiedzkiego

Firma SMARTTECH jest polskim producentem optycznych urządzeń pomiarowych – skanerów 3D. W ofercie firmy znajdują się skanery 3D praktycznie dla każdej branży zaczynając od przemysłu i motoryzacji poprzez muzealnictwo i medycynę oraz kończąc na szeroko pojętej edukacji. Dzięki intuicyjnej obsłudze i zautomatyzowanemu oprogramowaniu SMARTTECH3Dmeasure każdy jest w stanie przenieść rzeczywisty obiekt do świata 3D.
Podczas Konferencji zapraszamy wszystkich chętnych do wykonania skanu 3D twarzy, który będzie można zabrać ze sobą na pamiątkę

VR Premium to dom produkcyjny filmów 360 stopni i aplikacji wirtualnej rzeczywistości. Na Konferencji zaprezentujemy aplikacje BHP w technologii VR, które odmienią zazwyczaj nudne i mało angażujące szkolenia w firmach.